Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 12 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Aleksandra, Dagmara

Zawodnicy „Strzała” Skorków na I Rundzie Halowego Pucharu Bydgoszczy.

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_8_Strzala_Skorkow_n_B_(5).jpgZawodnicy klubu łuczniczego „Strzała” Skorków zaprezentowali znakomity poziom na I Rundzie Halowego Pucharu Bydgoszczy. Na szczególną uwagę zasługuje wschodząca gwiazda w tej dyscyplinie Oliwier Kochański, który nawet na chwilę nie spadł z pozycji lidera. Dodatkowo można śmiało powiedzieć, że Oliwier wygrał wszystko co się dało, bo zwyciężył również w dodatkowej rundzie zwanej Bieg Australijski, która była przygotowana specjalnie dla najmłodszej kategorii wiekowej.

Marcjannie Kochańskiej udało się zająć 5 miejsce oraz Patrykowi Kupczykowi 13. Bloczkowcy również musieli się bardzo postarać, ponieważ w ich kategorii każdy punkt był na wagę pierwszego miejsca. Ostatecznie Mariusz Wijas zajął 6 miejsce, Dariusz Wijas 7 oraz Krzysztof Bień 9. W ogłoszeniu zawodów nie było mowy o kategorii barebow, jednak w dniu zawodów w okazało się, że przybyło kilku chętnych w tej kategorii, więc zadecydowano dodać ją do planu zawodów. W kategorii łuków gołych (Barebow) Arkadiusz Kaczmarek ustrzelił 1 miejsce wygrywając w swej konkurencji. W kategorii łuków klasycznych Eryk Kowalczyk wywalczył 4 miejsce oraz Zygmunt Graczyk 12.