Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Ostre strzelanie piłkarzy Bucovii w meczu kontrolnym

b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_Bucovia_3_n_20180225_124115.jpgW niedzielę 25 lutego 2018r. na boisku w Lelowie piłkarze Bucovii rozegrali kolejny sparing. Rywalem naszej drużyny był zespół Zieleni Żelisławice. Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych przy temperaturze -8oC. Mimo tak trudnych warunków obie drużyny rozpoczęły mecz w szybkim tempie i stwarzano dużo sytuacji podbramkowych. Jednak pierwsza połowa zakończyła się 1 : 0 dla drużyny z Bukowy po bramce Radosława Bały, który wykorzystał zamieszanie pod bramką Zieleni i umieścił piłkę w bramce.

Druga połowa przebiegała już tylko pod dyktando drużyny Bucovii czego dowodem jest 6 strzelonych bramek. Kolejno bramki strzelali: Maksymilian Toporek, Michał Bąk i 4 razy trafił Łukasz Bąk. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 7 : 2 dla Bucovii Bukowa. Z powodu nieobecności kilku doświadczonych zawodników trener Andrzej Dec dał szanse występu w całym meczu juniorom. Z ich postawy można być zadowolonym, gdyż grali przeciwko starszym zawodnikom bez respektu. Po meczu trener A. Dec pozytywnie ocenił swoich podopiecznych, lecz widział jeszcze mankamenty w ich grze. Jednak do rozpoczęcia rywalizacji ligowej jest trochę czasu i na treningach będzie można poprawić występujące błędy. W następny weekend kolejnym rywalem naszej drużyny będzie zespół Wiernej II Małogoszcz. Zaplanowany mecz z IV – ligowym GKS Nowiny nie dojdzie do skutku ponieważ zespół z Nowin zmienił swoje plany sparingowe.

 Galeria  Galeria   

 

 

 

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00