Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 20 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

II Runda Pucharu Polski w Łukach Bloczkowych i Barebow

 b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_DSCN4810.JPGW dniach 12-13 maja 2018r. odbyła się II Runda Pucharu Polski w Łukach Bloczkowych i Barebow organizowanych na obiekcie sportowym Klubu Łuczniczego Strzała Skorków ku pamięci śp. Dariusza Wijasa.

W zawodach brali udział najlepsi zawodnicy z całej Polski, mi. Zawodnicy z klubów: OSŁ Strzelec Legnica, Marymont Warszawa, Tempo Stolarzowice, Płaszowianka Kraków, ICSIR Start Lublin, Kalinka 51 Szczecin, UKS Ameoli Świebodzice, Start Gorzów Wielkopolski, A3D Toszek, ŁKS Mazowsze Teresin, KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Start Kielce,  Karima Prząsław, oraz nasz lokalny klub ŁKS Strzała Skorków który był organizatorem owych zawodów, przy technicznym wsparciu klubu OSŁ Strzelec Legnica. Łącznie w zawodach wzięło udział 38 zawodników. Dzięki znakomitej pogodzie oraz starań organizatorów zwody odbyły się na najwyższym poziomie.  Pierwszego dnia, tj. 12 maja (sobota) odbyła się runda kwalifikacyjna dla łuków bloczkowych oraz barebow. Po kwalifikacjach łuki gołe, tj. barebow rozpoczęły od razu rundę finałową w walce o podium.

Podium Barebow
1.Gawryś Dariusz (Marymont Warszawa)
2.Kupczyk Jacek (Strzała Skorków)
3.Dietrich Jerzy (Karima Prząsław)

Zawodnicy naszego klubu znakomicie zaprezentowali się na tle czołowych reprezentantów polski: Jacek Kupczyk po świetnym strzelaniu zajął 2 miejsce w finałach, Arkadiusz Kaczmarek miejsce 9, Dariusz Szewczykowski miejsce 11.

Po sobotnim strzelaniu, w niedzielę, łuki bloczkowe rozegrały rundę eliminacyjną, która decydowała o miejscu na podium.

Podium Bloczki:
1.Wojtas Jan (Strzelec Legnica)
2.Żuk Włodzimierz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
3.Gorczyca Krzysztof (Strzelec Legnica)

Nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach: Wijas Mariusz miejsce 17, Bień Krzysztof miejsce 19, Bała Łukasz miejsce 27.

Drużynowo w łukach bloczkowych, nasz klub zajął 6 miejsce.

Serdecznie podziękowania dla sponsorów dzięki którym odbyła się kolejna runda Pucharu Polski:
- Gmina Krasocin
- Lhoist Bukowa sp. Z o.o.
- KGW Skorków
- Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem”
- DOIT Usługi Informatyczne Arkadiusz Kaczmarek
- Usługi Transportowe Stefańczyk Trans
- RAFANA Rafał Kaczmarczyk
- Raf-Pol Rafała Chruściel

 Galeria Galeria Galeria Galeria
 Galeria Galeria Galeria Galeria
 Galeria Galeria Galeria Galeria
 Galeria Galeria Galeria Galeria
 Galeria Galeria Galeria Galeria
 Galeria Galeria Galeria  

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00