Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 22 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Uroczysta Sesja Rady Gminy Krasocin

b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_Stypendysci_n_DSC_0023.JPGW dniu 21 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krasocinie odbyła się uroczysta Sesja Rady Gminy Krasocin na której odbyło się wręczenie stypendiów laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych i sportowych. Gratulujemy osiągnięć nagrodzonym i dziękujemy ich opiekunom za trud włożony w przygotowanie uczniów. Poniżej lista nagrodzonych.

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

I. Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie
Nagrodzeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej (nauczyciele prowadzący):

- Mazur Nikola – laureat- matematyka (Pietrala Bożena )

Nagrodzeni uczniowie z Publicznego Gimnazjum (nauczyciele prowadzący):

- Rawska Wiktoria – laureat- język angielski (Karnas Jolanta)
- Bień Paula – finalista- język niemiecki (Libera Iwona)

II. Zespół Placówek Oświatowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie

Nagrodzeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej (nauczyciele prowadzący):

- Szklarz Kamila – finalista konkursu biblijnego (Bebel Jolanta)

Nagrodzeni uczniowie z Publicznego Gimnazjum (nauczyciele prowadzący):

- Grzyb Magdalena – laureat- biologia i laureat- język polski (biologia: Dusza Iwona, język polski: Dumin Anna)
- Cygan Oliwia – laureat- biologia (Dusza Iwona)
- Marcinkowski Adrian – laureat- biologia, laureat konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (Dusza Iwona)
- Pasiński Jakub – laureat- informatyka, laureat konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (informatyka: Kowalczyk Elżbieta, konkurs poznajemy Parki Krajobrazowe Polski: Dusza Iwona)
- Pełka Leonard  - finalista- biologia, laureat konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (Dusza Iwona)
- Stablewska Weronika – laureat konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski (Dusza Iwona)
- Kozieł Adrian – finalista- informatyka (Kowalczyk Elżbieta)
- Stańczyk Agata – finalista- biologia (Dusza Iwona)
- Kowalczyk Aleksandra – finalista- język niemiecki (Świeboda Elżbieta)

III. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie

Nagrodzeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej (nauczyciele prowadzący):

- Uranek Michał – finalista- język polski (Polewczak Jadwiga)
- Robak Natalia – laureat- tenis stołowy, laureatka konkursu biblijnego (Robak Anna)
- Wijas Oliwia – laureat- tenis stołowy (Robak Anna)
- Lewandowska Katarzyna – laureat konkursu biblijnego (Robak Anna)
- Dyksińska Ada – finalista konkursu biblijnego (Robak Anna)
- Kaczmarczyk Daria – laureat konkursu biblijnego (Robak Anna)

IV. Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie

Nagrodzeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej (nauczyciele prowadzący):
- Łapot Kacper Jakub – finalista- język polski (Wilczyńska Wanda)

V. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie

Nagrodzeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej (nauczyciele prowadzący):

- Wójcikowski Mateusz – finalista- język angielski (Jasnos Brygida)
- Pytlos Tomasz – finalista- biologia (Kamińska Mariola)
- Karpińska Wiktoria – finalista konkursu biblijnego (Sitkowska Dorota)

 

 GALERIA  GALERIA  GALERIA  GALERIA
 GALERIA  GALERIA  GALERIA  GALERIA
 GALERIA    

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00