Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 18 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

Zawody wędkarskie „ ZAKOŃCZENIE WAKACJI”

b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_ART_49_n_20180901_104910.jpg1 września na zbiorniku wodnym odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci „ZAKOŃCZENIE WAKACJI”, których organizatorem była Gmina Krasocin. Zawody zorganizowano w trzech kategoriach; chłopców do lat 12, chłopców powyżej lat 12 i dziewcząt. W zawodach wzięło udział 19 wędkarzy. Pogoda i brania dopisały a uczestnikom udało się złowić 14,770kg. ryb.

Po dokładnym ważeniu komisja sędziowska w składzie  Andrzej Jankowski, Kamil Sosnowski, Dariusz Kłoczko ogłosiła wyniki. I miejsce wśród dziewcząt zdobyła Klara Szelążek, która złowiła 4,850kg ryb . II miejsce zdobyła Nikola Leszczyńska z wynikiem 2,600kg. W kategorii chłopców do lat 12 I miejsce zdobył Mikołaj Palac z wynikiem 2,190kg. II miejsce zajął Gabriel Śliwiński z wynikiem 0,480kg. III miejsce przypadło Jakubowi Leszczyńskiemu za złowienie 0,450kg ryb. W kategorii chłopców powyżej lat 12 I miejsce zdobył Hubert Grzegorczyk z wynikiem 1,230kg. II miejsce zdobył Brajan Lichosik łowiąc 1,100kg a III miejsce zdobył Adrian Wójcik za wynik 0,660kg. złowionych ryb. Oprócz pucharów za miejsca i udział w zawodach, których fundatorem był  Urząd Gminy w Krasocinie zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody rzeczowe a wszyscy startujący pamiątkowe puchary. Całość imprezy zakończyło tradycyjne grillowanie. Dziękujemy sekcji wędkarskiej przy Klubie Seniora w Krasocinie za pomoc oraz  wszystkim zaangażowanym w przygotowanie zawodów wędkarskich.