Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena

Zerówiaki też pomagają – Szlachetna paczka

b_150_100_16777215_00_images_stories_2019_ART_358_n_a_(1).jpgDzieci z grupy IV – zerówka z Samorządowego Przedszkola w Krasocinie pierwszy raz wzięła udział w Szlachetnej Paczce – ogólnopolskim projekcie społecznym organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Przygotowaliśmy paczkę dla czteroosobowej rodziny będącej w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Zbieraliśmy produkty żywnościowe, chemię gospodarczą, kosmetyki, koce, ręczniki, pościel, kurtki i buty dla dzieci, wyprawkę szkolną, plecak, zabawki, pampersy. Dzięki hojności rodziców zerówiaków udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rodzinie produkty i tym sposobem spełnić marzenia rodziny. Przygotowane przez nas podarki trafiły do rodziny.

Kilka słów od rodziny:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za paczki, jakie Państwo dla nas przygotowali. Dzieci są zachwycone, my z partnerem także. Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie Paczki oraz życzymy zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Cała rodzina była bardzo szczęśliwa i wzruszona z powodu otrzymania tak pięknych paczek. Cieszyli się bardzo z zapasu żywności oraz środków czystości, co na pewno odciąży ich budżet na najbliższy czas.
W imieniu własnym pragnę serdecznie podziękować dzieciom i ich rodzicom za tak entuzjastyczne przyłączenie się do akcji i bezinteresowny dar serca, bo "dobroć okazana innym wraca do nas ze zdwojoną siłą".

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.


Marzena Pyka

 

 GALERIA  GALERIA   

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00