Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Zaproszenie na spotkanie przedsiębiorców

Wójt Gminy Krasocin  wraz z EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego zapraszają na spotkanie przedsiębiorców z Gminy Krasocin odbywające się w ramach projektu:  „LEM – dyfuzja innowacji wśród MŚP”. Spotkanie odbędzie się w dn. 04.07.2011r.o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Krasocinie.

W ramach spotkania zostaną omówione zagadnienia dotyczące  możliwości pozyskiwania środków finansowych na rozwój przedsiębiorstw oraz dyskusja z przedsiębiorcami na temat przyszłych kierunków i zakresu wsparcia przedsiębiorczości w województwie świętokrzyskim do 2020r. 

Ponadto na spotkaniu zostanie zaprezentowana aplikacja komputerowa dedykowana do wspomagania nowoczesnego zarządzania firmą. Każdy z uczestników spotkania otrzyma darmowy dostęp do wspomnianej aplikacji (wartość rynkowa dostępu do aplikacji wyceniona jest na 2000 zł). Ponieważ spotkanie, jak i  darmowy dla przedsiębiorcy dostęp do aplikacji finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, konieczne jest sporządzenie stosownej dokumentacji sprawozdawczej.

Dla jej kompletności prosimy o zabranie z sobą na spotkanie kopii następujących dokumentów: dokument rejestracji w Gminie, dokument NIP, dokument Regon, oraz pieczątki firmowej. Spotkanie będzie prowadzone przez uznanych na rynku specjalistów z zakresu przedsiębiorczości i pozyskiwania środków finansowych dla przedsiębiorstw.

Przewidywany czas spotkania około 2 godzin.

Spotkanie zakończy się otrzymaniem przez przedsiębiorcę certyfikatu ukończenia specjalistycznego szkolenia i kodów dostępu do aplikacji komputerowej.

UCZESTNICTWO W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNE

Dla Przedsiębiorców

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00