osoby biorące udział w wydarzeniuW XXV – jubileuszowym Crossie „Piekielnica”, w trudnym 10.km., dystansie na górę „Piekielnica”- zwyciężył Piotr KOŃ z Przedborza w czasie – 35;21 min., drugie miejsce zdobył – Jarosław LUBIŃSKI z Lipna, z czasem – 36;29 min., trzecie miejsce zajął – Michał JAMIOł z Kielc, w czasie – 36;29 min., Jedyny reprezentant gospodarzy – Piotr ZAWALSKI TKKF Bukowa, zajął piąte miejsce z wynikiem – 45;37 min., Najmłodszymi uczestnikami crossu byli synowie znanego biegacza Michała Jamioła – Ignacy – 10.latek i Antoni – 16.latek.

W licznej grupie marszobiegu na „Piekielnicę” – dystans 6.kilometrów, najszybciej pokonała – Karolina PIEKAJ /mama/ z dziećmi; - Oliwią i Wiktorem. Najstarszymi uczestniczkami marszobiegu były; - Wiesława WOŻNICA /70.lat/ z córką Iwoną JANIK /48.lat/ Impreza przy pięknej pogodzie zakończyła się w rodzinnej atmosferze wspólnym ogniskiem z kiełbaskami i smacznym ciastem serwowanym przez najstarsze uczestniczki marszobiegu. Wszyscy uczestnicy crossu – marszobiegu otrzymali okolicznościowe medale i gadżety, najlepsi – puchary i nagrody.