Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
  • Uncategorised
    Liczba artykułów:
    61
  • Agroturystyka
    Liczba artykułów:
    0
  • Biblioteki
    Liczba artykułów:
    0
    • Biblioteki

      GBP Krasocin

      Godziny pracy:

      Pon.  08.00-19.00

      Wt.   08.00-18.00

      Śr.    08.00-19.00

      Cz.   08.00-18.00

      Pt.    08.00-19.00

       

      Filia w Bukowie

      Powstała  w 1966 roku. Obecnie mieści się w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia. Pracownikiem filii jest Aneta Siwek.

      Godziny pracy:

      Pon.  09.00-17.00

      Wt.   -------------

      Śr.    --------------

      Cz.   09.00-17.00

      Pt.    12.00-16.00

       

      Punkt biblioteczny w Mieczynie

      Zorganizowana została w 1958 roku. Mieści się w Szkole Podstawowej  w Mieczynie. Pracownikiem filii jest Beata Łapot.

      Godziny pracy:

      Pon.  --------------

      Wt.   --------------

      Śr.     09.00-17.00

      Cz.   --------------

      Pt.    --------------

       

      Punkt biblioteczny w Ludyni

      Powstała w 1957 roku. Mieści się w budynku Szkoły Podstawowej w Ludyni. Pracownikiem placówki jest Anna Pawelec.

      Pon. 14:00 -18:00

      Wt.   --------------

      Śr.   --------------

      Cz.   --------------

      Pt.  14:00 -18:00

       

       

      Filia w Olesznie

      Powstała w 1947 roku. Obecnie mieści się w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia. Pracownikiem filii jest Anna Lichosik.

      Pon. -------------

      Wt.   09.00-17.00

      Śr.    12.00-16.00

      Cz.   -------------

      Pt.    09.00-17.00

      Liczba artykułów:
      6
  • Straż

    SKŁAD  ZARZĄDU  W POSZCZEGÓLNYCH JEDNOSTKACH OSP

     

    ZARZĄD OSP SKORKÓW

    1)      Prezes - Zenon Hajduk

    2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Grzegorz Kałamaga

    3)      W-ce Prezes - Mariusz Wijas

    4)      Z- ca naczelnika - Tomasz Tkacz

    5)      Sekretarz - Kamil Bebel

    6)      Skarbnik - Eugeniusz Stefańczyk

    7)      Gospodarz - Dariusz Wijas

    8)      Kronikarz - Józef Kałamaga

    9)      Członek - Piotr Chachurski

     

    ZARZĄD OSP OSTRÓW

    1)      Prezes - Ireneusz Wolski

    2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Leszek Łukasik

    3)      W-ce Prezes - Sebastian Malicki

    4)      Z- ca naczelnika - Mieczysław Wolski

    5)      Sekretarz - Marcin Tomczyk

    6)      Skarbnik - Grzegorz Chruściel

    7)      Gospodarz - Mariusz Malicki

    8)      Kronikarz - Michał Wolski

    9)      Członek - Tadeusz Ciosek

     

    ZARZĄD OSP BRYGIDÓW

    1)      Członek - Gołdyn Kazimierz

    2)      Z- ca naczelnika - Majecki Grzegorz

    3)      W-ce Prezes - Tatar Wojciech

    4)      Sekretarz - Kowalczyk Barbara

    5)      Skarbnik - Beata Klimczyk

    6)      Prezes - Koruba Jerzy

    7)      W-ce Prezes  - Wilk Łukasz

    8)      Gospodarz - Klim Jarosław

    9)    Kronikarz - Nina Lipniak - Młyńczak

     

    ZARZĄD OSP KRASOCIN

    1)     Prezes – Bartłomiej Robak

    2)     Wiceprezes-Naczelnik – Michał Kaczmarek

    3)     Wiceprezes – Waldemar Kaliszewski

    4)     Skarbnik – Otton Pawłowski

    5)     Sekretarz – Adrian Niedbał

    6)     Z-ca Naczelnika – Paweł Mazur

    7)     Członek Zarządu (kierownik Orkiestry) – Leopold Kwapisz

    8)     Z-ca Skarbnika – Elżbieta Kowalczyk

    9)     Członek Zarządu – Magdalena Frączek

     

    ZARZĄD OSP ŚWIDNO

    1)      Prezes - Mariusz Kowalczyk

    2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Jarosław Mazur

    3)      W-ce Prezes - Edward Bartocha

    4)      Z- ca naczelnika - Andrzej Kowalczyk

    5)      Sekretarz - Marek Lipniak

    6)      Skarbnik - Ryszard Omasta

    7)      Gospodarz - Dariusz Kowalczyk

    8)      Kronikarz - Andrzej Kowalczyk

    9)      Członek - Stanisław Piorun

     

    ZARZĄD OSP CHOTÓW

    1)      Prezes - Sergiusz Karpiński

    2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Mieczysław Lichosik

    3)      Sekretarz - Waldemar Klim

    4)      Skarbnik - Adam Grabiec

    5)      Gospodarz - Łukasz Karpiński

     

    ZARZĄD OSP LUDYNIA

    1)      Prezes - Wojciech Trybek

    2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Wojciech Sosnowski

    3)      W-ce Prezes - Stanisław  Gieżyński

    4)      Z- ca naczelnika - Zbigniew Banasik

    5)      Sekretarz - Tomasz Cabaj

    6)      Skarbnik - Stanisław Klimczyk

    7)      Gospodarz - Antoni Cabaj

    8)      Kronikarz - Sławomir Banasik

    9)      Członek - Marek Knap

    ZARZĄD OSP OLESZNO

    1)      Prezes - Henryk Gacia

    2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Krzysztof Stolarczyk

    3)      W-ce Prezes - Antoni Drej

    4)      Z- ca naczelnika - Damian Cieślik

    5)      Sekretarz - Piotr Orzeł

    6)      Skarbnik - Wojciech Szymczak

    7)      Gospodarz - Czesław Cieślik

    8)      Kronikarz - Mariusz Sobański

    9)      Członek - Sylwester Stolarczyk

     

    ZARZĄD OSP SUŁKÓW

    1)      Prezes - Paweł Suliga

    2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Radosław Łącki

    3)      W-ce Prezes - Rafał Ciszek

    4)      Z- ca naczelnika - Paweł Łącki

    5)      Sekretarz - Agnieszka Cholewa

    6)      Skarbnik - Anna Suliga

    7)      Gospodarz - Wiesław Trojszczak

    8)      Kronikarz - Danuta  Robak

     

    ZARZĄD OSP MIECZYN 

    1)      Prezes - Mariusz Łapot

    2)      W-ce Prezes - Piotr Jedliński 

    3)      Sekretarz - Łukasz Frączek

    4)      Skarbnik - Violetta Cruściel

    5)      Gospodarz - Jan Raczyński

    6)      Kronikarz - Agata Frączek

    7)      Członek - Marzena Łapot

     

    ZARZĄD OSP CIEŚLE 

    1)      Prezes - Jerzy Nowakowski

    2)      W-ce Prezes - Naczelnik - Mieczysław Szymański

    3)      W-ce Prezes - Bogusław Śmigielski

    4)      Z- ca naczelnika - Miłosz Szczepańczyk

    5)      Sekretarz - Łukasz Barczyński

    6)      Skarbnik - Jarosław Sobczyk

    7)      Członek - Krzysztof Kupczyk

    Liczba artykułów:
    0
    • Straż

      Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie

      1. Prezes -Paweł Włodarski

      2. Wiceprezes -Michał Kaczmarek

      3. Wiceprezes -Antoni Drej

      4. Komendant Gminy -Krzysztof Stolarczyk

      5. Sekretarz- Piotr Orzeł

      6. Skarbnik – Tadeusz Ciosek

      7. Członek Prezydium- Mariusz Kowalczyk

      8. Członek Prezydium- Ireneusz Gliściński

      9. Członek- Mariusz Łapot

      10. Członek -Sergiusz Karpiński

      11. Członek- Grzegorz Kałamaga

      12.Członek – Bartłomiej Robak

      13. Członek- Piotr Jambor

      14.Członek- Wojciech Trybek

      15.Członek -  Adam Młyńczak

      16. Członek- Ryszard Arkit

      17. Członek- Roman Skrobisz

      18. Członek -Ryszard Omasta

       

      Komisja Rewizyjna Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie:

      1. Przewodniczący- Ryszard Arkit

      2. Sekretarz- Roman Skrobisz

      3. Członek- Ryszard Omasta

      Delegaci na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP:

      1. Prezes- Paweł Włodarski

      2. Wiceprezes- Antoni Drej

      3. Komendant Gminny- Krzysztof Stolarczyk

      4. Członek- Tadeusz Ciosek

      5. Członek- Bartłomiej Robak

       Przedstawiciele Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP :

      1. Wiceprezes- Antonii Drej

      2. Komendant Gminny- Krzysztof Stolarczyk

      3. Członek- Tadeusz Ciosek

      4. Członek- Bartłomiej Robak

       

      Lp. Jednostka  OSP Imię i nazwisko Funkcja 
      1  OSP Brygidów Tomasz Tatar prezes
          Robert Kowalczyk Wiceprezes-naczelnik
          Adam Kałka Wiceprezes
          Wojciech Tatar Z-ca naczelnika
          Barbara Kowalczyk Sekretarz
          Agnieszka Gacia Skarbnik
          Michał Przepióra Gospodarz
          Nina Lipniak - Młyńczak Kronikarz
          Tomasz Łapot Członek
             
      2 OSP Chotów Sergiusz Karpiński Prezes
          Mieczysław Lichosik Wiceprezes-naczelnik
          Waldemar Klim Sekretarz
          Adam Grabiec Skarbnik
          Łukasz Karpiński Gospodarz
      3 OSP Cieśle    
          Jerzy Nowakowski Prezes
          Mieczysław Szymański Wiceprezes-naczelnik
          Bogusław Śmigielski Wiceprezes
          Miłosz Szczepańczyk Z-ca naczelnika
          Łukasz Warczyński Sekretarz
          Jarosław Sobczyk  Skarbnik
          Krzysztof Kubczyk Gospodarz
          Marcin Krązek Członek
             
      4 OSP Krasocin     
          Bartłomiej Robak Prezes
          Michał Kaczmarek Wiceprezes-naczelnik
          Leopold Kwapisz Wiceprezes
          Dawid Niedbał Z-ca Naczelnika 
          Adrian Niedbał  Sekretarz
          Roman Skrobisz Skarbnik
          Piotr Skrobisz Członek
          Magdalena Frączek  Członek
             
      5 OSP Ludynia     
          Wojciech Trybek Prezes
          Wojciech Sosnowski Wiceprezes-naczelnik
          Stanisław Gieżyński Wiceprezes
          Zbigniew Banasik Z-ca naczelnika
          Tomasz Cabaj Sekretarz
          Stanisław Klimczyk  Skarbnik
          Antoni Cabaj  Gospodarz
          Monika Miszta  Kronikarz
          Marek Knap Członek
             
      6 OSP Mieczyn    
          Robert Woś Prezes
          Dawid Frączek Wiceprezes-naczelnik
          Łukasz Sobczyk Wiceprezes
          Agata Frączek Sekretarz
          Wioletta Chruściel Skarbnik
          Justyna Raczyńska Gospodarz
          Anita Frączek  Kronikarz
          Łukasz Frączek Członek
          Anna Tatar    Członek
             
      7 OSP Oleszno    
          Krzysztof Stolarczyk Wiceprezes-Naczelnik
         

      Sylwester Stolarczyk

      Wiceprezes
          Tomasz Stawowczyk Z-ca Naczelnika
          Stanisław Kowalczyk Gospodarz
          Mariusz Sobański Kronikarz
          Artur Oracz Członek –
          Orzeł Piotr Prezes
          Sitkowski Grzegorz Sekretarz
          Szymczak Wojciech Skarbnik
      8 OSP Ostrów    
          Jarosław Wolski Prezes
          Leszek Łukasik Wiceprezes-naczelnik
          Mateusz Machnik Wiceprezes
          Mieczysław Wolski Z-ca naczelnika
          Marcin Tomczyk  Sekretarz
          Grzegorz Chruściel Skarbnik
          Mateusz Kościołek  Kronikarz
          Tadeusz Ciosek Członek
             
      9 OSP Skorków    
          Ryszard Gierczak Prezes
          Grzegorz Kałamaga Wiceprezes-naczelnik
          Mariusz Wijas  Wiceprezes
          Tomasz Tkacz Z-ca Naczelnika
          Kamil Stefańczyk  Sekretarz
          Eugeniusz Stefańczyk  Skarbnik
          Dariusz Wijas Gospodarz
          Józef Kałamaga Kronikarz
          Piotr Chachurski członek
             
      10 OSP Sułków    
          Sylwester Ciszek Prezes
          Jan Wolski Wiceprezes-naczelnik
          Marian Nejman Wiceprezes
          Andrzej Trojszczak Z-ca naczelnika 
          Dorota Robak Sekretarz
          Dorota Malicka Skarbnik
          Zbigniew Malicki Gospodarz
          Danuta Robak Kronikarz
          Dorota Staroszczyk Członek zarządu
      12 OSP Świdno     
          Mariusz Kowalczyk Prezes
          Radosław Żmuda  Wiceprezes-naczelnik
          Jarosław Mazur  Wiceprezes
          Andrzej Kowalczyk  Z-ca naczelnika
          Marek Lipniak Sekretarz
          Ryszard Omasta  Skarbnik 
          Dariusz Kowalczyk  Gospodarz
          Andrzej Kowalczyk  Kronikarz
          Karol Lis  Członek 
      Liczba artykułów:
      4
  • Kultura
    Liczba artykułów:
    0
  • Projekty współfinansowane ze środków UE
    Liczba artykułów:
    0
  • Rada Gminy
    Liczba artykułów:
    1
  • Sport
    Liczba artykułów:
    1
    • Sport
      Liczba artykułów:
      97
  • Strona Startowa
    Liczba artykułów:
    2989
  • Archiwum
    Liczba artykułów:
    557
  • Zabytki
    Liczba artykułów:
    5
  • Gospodarka Odpadami
    Liczba artykułów:
    79
  • Sprawozdania finansowe
    Liczba artykułów:
    5
  • LGD

    Lokalna Grupa Działania "Nad Czarną i Pilicą" 26-230 Radoszyce, ul.Żeromskiego 28,
    adres do korespondencji: Biuro LGD - 26-070 Łopuszno, ul. Konecka 12 tel. 41 380 81 33 
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    http://nadczarnaipilica.pl

    Liczba artykułów:
    20
  • Komunikaty Meteorologiczne
    Liczba artykułów:
    165
  • Zarządzanie kryzysowe, sprawy obronne, oc
    Liczba artykułów:
    8

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00