Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 15 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

GKS BUCOVIA BUKOWA

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_awans.jpgW sobotę, 24 czerwca na stadionie Bucovii Bukowa odbyło się podsumowanie i zakończenie udanego sezonu piłkarskiego. W spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy p. Ireneusz Gliściński, radni: Bogdan Bukowski, Dariusz Frączek, Grzegorz Wijas, Przewodniczący Rady Powiatu Jacek Włodarczyk oraz Prezes Honorowy Leopold Kwapisz. Pan Wójt podziękował piłkarzom i włodarzom klubu za solidną pracę przez cały sezon 2016/2017, który został zwieńczony awansem drużyny seniorskiej do klasy okręgowej.

W minionym sezonie nasz klub reprezentowały 3 drużyny: trampkarz młodszy (trener Tomasz Tatar), junior młodszy (trener Marian Haczkiewicz) oraz seniorzy (trener Michał Jamrozik). Podczas spotkania również o najbliższej przyszłości w związku z awansem. Pan Wójt oraz Radni Gminy zadeklarowali swoją pomoc. Tym bardziej, że od nowego sezonu pojawiają się dwie dodatkowe drużyny: Orlik Starszy i drużyna kobieca. Dziewczęta będą występowały w III lidze świętokrzyskiej. Klub Bucovia Bukowa jest oparty głównie na zawodnikach z naszej gminy. Dlatego też, aby klub mógł funkcjonować na tym poziomie rozgrywkowym potrzebna będzie pomoc. Mamy nadzieję, że nasza działalność zostanie wsparta przez lokalnych przedsiębiorców w zamian za promocję firm w trakcie rozgrywek.

 

 

 

 

 

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00