Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

BUCOVIA BUKOWA ZAKOŃCZYŁA RUNDĘ JESIENNĄ

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_bucovia_0294.jpgW niedzielę 19.11.17r. drużyna Bucovii Bukowa wyjazdowym zwycięstwem nad Polanami Pierzchnicą 4 : 1 zakończyła rundę jesienną w klasie okręgowej. Była to debiutancka runda naszej drużyny na boiskach klasy okręgowej (ostatni raz drużyna na tym szczeblu rozgrywkowym występowała 10 lat temu). Po awansie do klasy okręgowej skład zespołu nie uległ zmianie.

Dlatego zajęcie 10 miejsca po rundzie jesiennej należy uznać za dobry wynik. Drużyna wygrała 5 meczów zdobywając 15 punktów. W niektórych meczach zabrakło naszym zawodnikom doświadczenia i szczęścia w osiągnięciu zwycięstwa. Najlepszym strzelcem drużyny z Bukowy był Łukasz Bąk z 9 trafieniami. Udanie swoje rozgrywki zakończyły grupy młodzieżowe. Juniorzy starsi zajęli 7 miejsce i najlepszym strzelcem był  Ernest Banasik z 13 golami. Natomiast drużyna trampkarzy starszych zajęli 3 miejsce w swojej grupie. Najlepszym strzelcem w tej drużynie był Aleksander Szydłowski z 6 golami. Słabiej wypadła drużyna dziewcząt Bucovii zajmując ostatnie miejsce w swojej grupie ale to był absolutny debiut drużyny w ligowych rozgrywkach i brak doświadczenia w meczach. Po jesiennych doświadczeniach i przepracowaniu okresu przygotowawczego wiosenne rozgrywki w wykonaniu naszych dziewcząt będą lepsze. Zarząd Klubu wraz z zawodnikami i zawodniczkami pragnie serdecznie podziękować za wsparcie mentalne i finansowe Urzędowi Gminy w Krasocinie, Lhoist Bukowa, firmie Zbropol p. Leopolda Kwapisza, p. Grzegorzowi Spurkowi i wielu wolontariuszom wspierającym nasz klub.

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00