Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 25 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

„ŁKS Strzała Skorków nie zwalnia tempa – Adrianna Nykiel i Bartłomiej Włodarczyk najlepsi”

b_150_100_16777215_00_images_stories_2019_ART_12_n_a_(1).jpgW dniu 26.01.2019 r. odbył się XXVII Memoriał Trenerów Stelli w Łucznictwie w hali KS Stella Kielce. W zawodach wzięli udział zawodnicy z 11 klubów z Polski: Grot Ruda Śląska, ŁKS Radom, Diana Wolbrom, Sokole Oko Zawadka, Stella Kielce, Grot Zabierzów, ULKS Włoszczowice, Karima Prząsław, SP Mniów, SP nr 7 Kielce oraz zawodnicy z Naszego Klubu ŁKS Strzała Skorków. Nasz klub reprezentowało 12 zawodników: Adrianna Nykiel, Marta Pawińska, Amelia Wijas, Bartłomiej Włodarczyk, Ernest Suliga, Karol Tambor, Jakub Włodarczyk, Krystian Szymkiewicz, Olaf Konieczny, Kacper Stefańczyk, Oliwier Kochański, Dawid Szymkiewicz.

Łucznicy ze Skorkowa uplasowali się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej w ilości zdobytych medali ustępując tylko zawodnikom Grotu Ruda Śląska. ŁKS Strzała Skorków zdobył aż 4 medale – dwa złote Adrianna Nykiel i Bartłomiej Włodarczyk i dwa brązowe Marta Pawińska i Ernest Suliga. Nasza drużyna jest tym bardziej zadowolona iż pokonaliśmy zawodników Stelli Kielce i ULKS Woszczowice, które były faworytami zawodów z województwa świętokrzyskiego. Dobre wyniki mobilizują Naszych zawodników do dalszych treningów i udziału w kolejnych turniejach.

Apacze dziewczęta
Adrianna Nykiel – ŁKS Strzała Skorków
Marta Pawińska – ŁKS Strzała Skorków

Apacze chłopcy
Bartłopiej Włodarczyk – ŁKS Strzała Skorków

Orlik dziewczęta

8. Amelia Wijas – ŁKS Strzała Skorkow

Orlik chłopcy

3. Ernest Suliga – ŁKS Strzała Skorków
5. Karol Tambor – ŁKS Strzała Skorków
6. Jakub Włodarczyk – ŁKS Strzała Skorków
9. Krystian Szymkiewicz – ŁKS Strzała Skorków
10. Olaf Konieczny – LKS Strzała Skorków

Młodzicy

9. Kacper Stefańczyk – ŁKS Strzała Skorków
13. Oliwier Kochański – ŁKS Strzała Skorków
14. Dawid Szymkiewicz – ŁKS Strzała Skorków

 GALERIA  GALERIA  GALERIA  GALERIA
 GALERIA  GALERIA  GALERIA  GALERIA
 GALERIA  GALERIA   

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00