Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Straż

SKŁAD  ZARZĄDU  W POSZCZEGÓLNYCH JEDNOSTKACH OSP

 

ZARZĄD OSP SKORKÓW

1)      Prezes - Zenon Hajduk

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Grzegorz Kałamaga

3)      W-ce Prezes - Mariusz Wijas

4)      Z- ca naczelnika - Tomasz Tkacz

5)      Sekretarz - Kamil Bebel

6)      Skarbnik - Eugeniusz Stefańczyk

7)      Gospodarz - Dariusz Wijas

8)      Kronikarz - Józef Kałamaga

9)      Członek - Piotr Chachurski

 

ZARZĄD OSP OSTRÓW

1)      Prezes - Ireneusz Wolski

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Leszek Łukasik

3)      W-ce Prezes - Sebastian Malicki

4)      Z- ca naczelnika - Mieczysław Wolski

5)      Sekretarz - Marcin Tomczyk

6)      Skarbnik - Grzegorz Chruściel

7)      Gospodarz - Mariusz Malicki

8)      Kronikarz - Michał Wolski

9)      Członek - Tadeusz Ciosek

 

ZARZĄD OSP BRYGIDÓW

1)      Członek - Gołdyn Kazimierz

2)      Z- ca naczelnika - Majecki Grzegorz

3)      W-ce Prezes - Tatar Wojciech

4)      Sekretarz - Kowalczyk Barbara

5)      Skarbnik - Beata Klimczyk

6)      Prezes - Koruba Jerzy

7)      W-ce Prezes  - Wilk Łukasz

8)      Gospodarz - Klim Jarosław

9)    Kronikarz - Nina Lipniak - Młyńczak

 

ZARZĄD OSP KRASOCIN

1)     Prezes – Bartłomiej Robak

2)     Wiceprezes-Naczelnik – Michał Kaczmarek

3)     Wiceprezes – Waldemar Kaliszewski

4)     Skarbnik – Otton Pawłowski

5)     Sekretarz – Adrian Niedbał

6)     Z-ca Naczelnika – Paweł Mazur

7)     Członek Zarządu (kierownik Orkiestry) – Leopold Kwapisz

8)     Z-ca Skarbnika – Elżbieta Kowalczyk

9)     Członek Zarządu – Magdalena Frączek

 

ZARZĄD OSP ŚWIDNO

1)      Prezes - Mariusz Kowalczyk

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Jarosław Mazur

3)      W-ce Prezes - Edward Bartocha

4)      Z- ca naczelnika - Andrzej Kowalczyk

5)      Sekretarz - Marek Lipniak

6)      Skarbnik - Ryszard Omasta

7)      Gospodarz - Dariusz Kowalczyk

8)      Kronikarz - Andrzej Kowalczyk

9)      Członek - Stanisław Piorun

 

ZARZĄD OSP CHOTÓW

1)      Prezes - Sergiusz Karpiński

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Mieczysław Lichosik

3)      Sekretarz - Waldemar Klim

4)      Skarbnik - Adam Grabiec

5)      Gospodarz - Łukasz Karpiński

 

ZARZĄD OSP LUDYNIA

1)      Prezes - Wojciech Trybek

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Wojciech Sosnowski

3)      W-ce Prezes - Stanisław  Gieżyński

4)      Z- ca naczelnika - Zbigniew Banasik

5)      Sekretarz - Tomasz Cabaj

6)      Skarbnik - Stanisław Klimczyk

7)      Gospodarz - Antoni Cabaj

8)      Kronikarz - Sławomir Banasik

9)      Członek - Marek Knap

ZARZĄD OSP OLESZNO

1)      Prezes - Henryk Gacia

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Krzysztof Stolarczyk

3)      W-ce Prezes - Antoni Drej

4)      Z- ca naczelnika - Damian Cieślik

5)      Sekretarz - Piotr Orzeł

6)      Skarbnik - Wojciech Szymczak

7)      Gospodarz - Czesław Cieślik

8)      Kronikarz - Mariusz Sobański

9)      Członek - Sylwester Stolarczyk

 

ZARZĄD OSP SUŁKÓW

1)      Prezes - Paweł Suliga

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Radosław Łącki

3)      W-ce Prezes - Rafał Ciszek

4)      Z- ca naczelnika - Paweł Łącki

5)      Sekretarz - Agnieszka Cholewa

6)      Skarbnik - Anna Suliga

7)      Gospodarz - Wiesław Trojszczak

8)      Kronikarz - Danuta  Robak

 

ZARZĄD OSP MIECZYN 

1)      Prezes - Mariusz Łapot

2)      W-ce Prezes - Piotr Jedliński 

3)      Sekretarz - Łukasz Frączek

4)      Skarbnik - Violetta Cruściel

5)      Gospodarz - Jan Raczyński

6)      Kronikarz - Agata Frączek

7)      Członek - Marzena Łapot

 

ZARZĄD OSP CIEŚLE 

1)      Prezes - Jerzy Nowakowski

2)      W-ce Prezes - Naczelnik - Mieczysław Szymański

3)      W-ce Prezes - Bogusław Śmigielski

4)      Z- ca naczelnika - Miłosz Szczepańczyk

5)      Sekretarz - Łukasz Barczyński

6)      Skarbnik - Jarosław Sobczyk

7)      Członek - Krzysztof Kupczyk

Podkategorie

  • Straż

    Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie

    1. Prezes -Paweł Włodarski

    2. Wiceprezes -Michał Kaczmarek

    3. Wiceprezes -Antoni Drej

    4. Komendant Gminy -Krzysztof Stolarczyk

    5. Sekretarz- Piotr Orzeł

    6. Skarbnik – Tadeusz Ciosek

    7. Członek Prezydium- Mariusz Kowalczyk

    8. Członek Prezydium- Ireneusz Gliściński

    9. Członek- Mariusz Łapot

    10. Członek -Sergiusz Karpiński

    11. Członek- Grzegorz Kałamaga

    12.Członek – Bartłomiej Robak

    13. Członek- Piotr Jambor

    14.Członek- Wojciech Trybek

    15.Członek -  Adam Młyńczak

    16. Członek- Ryszard Arkit

    17. Członek- Roman Skrobisz

    18. Członek -Ryszard Omasta

     

    Komisja Rewizyjna Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie:

    1. Przewodniczący- Ryszard Arkit

    2. Sekretarz- Roman Skrobisz

    3. Członek- Ryszard Omasta

    Delegaci na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP:

    1. Prezes- Paweł Włodarski

    2. Wiceprezes- Antoni Drej

    3. Komendant Gminny- Krzysztof Stolarczyk

    4. Członek- Tadeusz Ciosek

    5. Członek- Bartłomiej Robak

     Przedstawiciele Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP :

    1. Wiceprezes- Antonii Drej

    2. Komendant Gminny- Krzysztof Stolarczyk

    3. Członek- Tadeusz Ciosek

    4. Członek- Bartłomiej Robak

     

    Lp. Jednostka  OSP Imię i nazwisko Funkcja 
    1  OSP Brygidów Tomasz Tatar prezes
        Robert Kowalczyk Wiceprezes-naczelnik
        Adam Kałka Wiceprezes
        Wojciech Tatar Z-ca naczelnika
        Barbara Kowalczyk Sekretarz
        Agnieszka Gacia Skarbnik
        Michał Przepióra Gospodarz
        Nina Lipniak - Młyńczak Kronikarz
        Tomasz Łapot Członek
           
    2 OSP Chotów Sergiusz Karpiński Prezes
        Mieczysław Lichosik Wiceprezes-naczelnik
        Waldemar Klim Sekretarz
        Adam Grabiec Skarbnik
        Łukasz Karpiński Gospodarz
    3 OSP Cieśle    
        Jerzy Nowakowski Prezes
        Mieczysław Szymański Wiceprezes-naczelnik
        Bogusław Śmigielski Wiceprezes
        Miłosz Szczepańczyk Z-ca naczelnika
        Łukasz Warczyński Sekretarz
        Jarosław Sobczyk  Skarbnik
        Krzysztof Kubczyk Gospodarz
        Marcin Krązek Członek
           
    4 OSP Krasocin     
        Bartłomiej Robak Prezes
        Michał Kaczmarek Wiceprezes-naczelnik
        Leopold Kwapisz Wiceprezes
        Dawid Niedbał Z-ca Naczelnika 
        Adrian Niedbał  Sekretarz
        Roman Skrobisz Skarbnik
        Piotr Skrobisz Członek
        Magdalena Frączek  Członek
           
    5 OSP Ludynia     
        Wojciech Trybek Prezes
        Wojciech Sosnowski Wiceprezes-naczelnik
        Stanisław Gieżyński Wiceprezes
        Zbigniew Banasik Z-ca naczelnika
        Tomasz Cabaj Sekretarz
        Stanisław Klimczyk  Skarbnik
        Antoni Cabaj  Gospodarz
        Monika Miszta  Kronikarz
        Marek Knap Członek
           
    6 OSP Mieczyn    
        Robert Woś Prezes
        Dawid Frączek Wiceprezes-naczelnik
        Łukasz Sobczyk Wiceprezes
        Agata Frączek Sekretarz
        Wioletta Chruściel Skarbnik
        Justyna Raczyńska Gospodarz
        Anita Frączek  Kronikarz
        Łukasz Frączek Członek
        Anna Tatar    Członek
           
    7 OSP Oleszno    
        Krzysztof Stolarczyk Wiceprezes-Naczelnik
       

    Sylwester Stolarczyk

    Wiceprezes
        Tomasz Stawowczyk Z-ca Naczelnika
        Stanisław Kowalczyk Gospodarz
        Mariusz Sobański Kronikarz
        Artur Oracz Członek –
        Orzeł Piotr Prezes
        Sitkowski Grzegorz Sekretarz
        Szymczak Wojciech Skarbnik
    8 OSP Ostrów    
        Jarosław Wolski Prezes
        Leszek Łukasik Wiceprezes-naczelnik
        Mateusz Machnik Wiceprezes
        Mieczysław Wolski Z-ca naczelnika
        Marcin Tomczyk  Sekretarz
        Grzegorz Chruściel Skarbnik
        Mateusz Kościołek  Kronikarz
        Tadeusz Ciosek Członek
           
    9 OSP Skorków    
        Ryszard Gierczak Prezes
        Grzegorz Kałamaga Wiceprezes-naczelnik
        Mariusz Wijas  Wiceprezes
        Tomasz Tkacz Z-ca Naczelnika
        Kamil Stefańczyk  Sekretarz
        Eugeniusz Stefańczyk  Skarbnik
        Dariusz Wijas Gospodarz
        Józef Kałamaga Kronikarz
        Piotr Chachurski członek
           
    10 OSP Sułków    
        Sylwester Ciszek Prezes
        Jan Wolski Wiceprezes-naczelnik
        Marian Nejman Wiceprezes
        Andrzej Trojszczak Z-ca naczelnika 
        Dorota Robak Sekretarz
        Dorota Malicka Skarbnik
        Zbigniew Malicki Gospodarz
        Danuta Robak Kronikarz
        Dorota Staroszczyk Członek zarządu
    12 OSP Świdno     
        Mariusz Kowalczyk Prezes
        Radosław Żmuda  Wiceprezes-naczelnik
        Jarosław Mazur  Wiceprezes
        Andrzej Kowalczyk  Z-ca naczelnika
        Marek Lipniak Sekretarz
        Ryszard Omasta  Skarbnik 
        Dariusz Kowalczyk  Gospodarz
        Andrzej Kowalczyk  Kronikarz
        Karol Lis  Członek 
    Liczba artykułów:
    4

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00