Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 13 Maj 2021    |    Imieniny obchodzą: Gloria, Robert, Serwacy

Laureaci konkursów przedmiotowych

konkursyMiło nam poinformować że na 8 laureatów konkursów przedmiotowych Szkół Podstawowych z terenu powiatu włoszczowskiego sześcioro uczy się w naszych szkołach. Z naszych szkół tytuł Finalisty zdobyło sześcioro uczniów. Również sukcesem zakończył się udział uczennic Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie w Konkursie Biblijnym oraz Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie.

Laureaci Konkursu z Biologii

– Mateusz Górecki uczeń kl. VIII B Szkoły Podstawowej im. Rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie. 

 Mateusz Górecki

– Kinga Lis uczennica kl. VII B Szkoły Podstawowej im. Rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie. 

Kinga Lis

Opiekunką uczniów jest Pani Iwona Dusza nauczycielka Biologii.

Iwona Dusza

 

Laureaci Konkursu Informatyki

– Maksymilian Wdowiak uczeń kl. VIII B Szkoły Podstawowej im. Rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie. 

Maksymilian Wdowiak

– Kacper Adam Kowalczyk uczeń kl. VIII A Szkoły Podstawowej im. Rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie. 

Kacper Adam Kowalczyk

Opiekunką uczniów jest Pani Elżbieta Kowalczyk nauczycielka Informatyki.

Elżbieta Kowalczyk

 

Laureatka Konkursu Jęz. Polskiego

 Ada Dyksińska uczennica kl. VII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie.

Ada Dyksińska

Opiekunką jest Pani Agnieszka Dyksińska nauczycielka Jęz. Polskiego.

Agnieszka Dyksińska

 

Laureatka Jęz. Niemieckiego

– Tatiana Siwek uczennica kl.VI Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie.

Tatiana Siwek

Opiekunką jest Pani Beata Bartosik nauczycielka Jęz. Niemieckiego.

 Beata Bartosik

 

Finaliści Konkursów Przedmiotowych.

– Filip Stępień – Finalista Jęz. Polskiego - uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie.

Filip Stępień

Opiekunką jest Pani Wanda Wilczyńska.

 Wanda Wilczyńska

– Marta Pasińska – Finalistka Jęz. Polskiego – uczennica kl. VIII A Szkoły Podstawowej im. Rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie.

Marta Pasińska

Opiekunką jest Pani Agnieszka Włodarska nauczycielka Jęz. Polskiego.

 Agnieszka Włodarska

– Aleksandra Olkiewicz kl. VII A -  Finalistka Konkursu Biologii, uczennica Szkoły Podstawowej im. Rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie.

Aleksandra Olkiewicz

- Kacper Jakub Kowalczyk kl. VIII B – Finalista Konkursu Biologii, uczennica Szkoły Podstawowej im. Rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie.

Kacper Jakub Kowalczyk

Opiekunką jest Pani Iwona Dusza nauczycielka Biologii.

Iwona Dusza

– Katarzyna Lewandowska kl. VIII - Finalistka Konkursu Informatyki – uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie.

Katarzyna Lewandowska

 Karol Dobrzański kl. VIIFinalista Konkursu Informatyki – uczeń Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie.

Karol Dobrzański

Opiekunką jest Pani Anna Lechowicz nauczycielka informatyki.

Anna Lechowicz

 

Laureatki Konkursu Biblijnego

– Ada Dyksińska kl. VII, uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie.

Ada Dyksińska

- Maja Wrona kl. VI uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie.

Maja Wrona

Opiekunką jest Pani Anna Robak nauczycielka religii.

Anna Robak

Wyróżnienie otrzymała Anna Lichosik uczennica kl. VII B Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie.

Anna Lichosik

Opiekunką jest Pani Dorota Sitkowska nauczycielka religii.

Dorota Sitkowska

 

GRATULUJEMY !!!!

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
bip.krasocin.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00