Herb GminyZakończyły się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2021/2022 dla uczniów szkół podstawowych. Do ostatniego etapu Konkursów zakwalifikowało się 18 uczniów szkół podstawowych z Powiatu Włoszczowskiego. 10 uczniów z Gminy Krasocin, 5 uczniów z Gminy Włoszczowa i po 1 z Gmin Kluczewsko, Moskorzew oraz Secemin. Z tego grona Tytuł Laureata zdobyło 4 uczniów a 14 Tytuł Finalisty.  Miło nam poinformować, że wszyscy Laureaci tegorocznych Konkursów Przedmiotowych są uczniami szkół podstawowych z Gminy Krasocin. Poniżej prezentujemy listę naszych uczniów ich opiekunów wraz ze zdobytym tytułem.

Tytuł laureata zdobyło czterech uczniów

Laureaci konkursu z biologii

Kinga Lis, uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Krasocinie. Nauczyciel przygotowujący Iwona Dusza.

Kinga Lis Iwona Dusza

Mateusz Mikołajczyk, uczeń klasy VII  Szkoły Podstawowej w Krasocinie. Nauczyciel przygotowujący Iwona Dusza.

Mateusz Mikołajczyk Iwona Dusza

Laureat konkursu z informatyki
Karol Dobrzański, uczeń Szkoły Podstawowej imienia Jana Pawła II w Czostkowie Nauczyciel przygotowujący Anna Lechowicz.

Karol Dobrzański Anna Lechowicz

Laureatka konkursu z języka niemieckiego
Tatiana Siwek, uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie. Tatiana zajęła 2 miejsce w województwie. Nauczyciel przygotowujący Beata Bartosik.

Tatiana Siwek Beata Bartosik

Tytuł finalisty zdobyło siedmioro uczniów.

Finalistka konkursu z biologii
Dominika Pisiakowska uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Krasocinie. Nauczyciel przygotowujący Iwona Dusza.

Dominika Pisiakowska Iwona Dusza

Finalista konkursu z geografii
Karol Dobrzański uczeń klasy  VIII  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie Nauczyciel przygotowujący Sławomira Jambor

Karol Dobrzański Sławomira Jambor

Finalistka konkursu z historii
Alicja Robak uczennica klasy VII b Szkoły Podstawowej w Bukowie. Opiekun Beata Mazur

Alicja Robak Beata Mazur

Finalista konkursu z informatyki
Adam Banaszek  uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie w gminie Krasocin. Nauczyciel przygotowujący Anna Lechowicz.

Adam Banaszek Anna Lechowicz

Finaliści konkursu z j. polskiego
Adam Banaszek  uczeń klasy VIII  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie Nauczyciel przygotowujący Agnieszka Dyksińska

Adam Banaszek Agnieszka Dyksińska