Kolejne zwycięstwo drużyny z OlesznaDerby Gminne w rundzie rewanżowej znowu zwycięskie dla Płomienia. Tym razem drużyna z Oleszna pokonała Bucovię Bukowa na wyjeżdzie 4:3. Gratulujemy !!!