Derby Gminne w rundzie rewanżowej znowu zwycięskie dla Płomienia. Tym razem drużyna z Oleszna pokonała Bucovię Bukowa na wyjeżdzie 4:3. Gratulujemy !!!
Godziny urzędowania:
poniedziałek: 7:00 - 18:00
wtorek - czwartek: 7:00 - 16:00
piątek: 7:00 - 14:00
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...