ZdjęcieW dniu 16 kwietnia 2024r. uczennice ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach: Maja Mierzwa, Amelia Zakładowska i Maja Kupczyk uczestniczyły w finale wojewódzkiego konkursu pn. „Poznajemy Parki Krajobrazowe Województwa Świętokrzyskiego”. Uroczystość miała miejsce w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach i była organizowana przez ZŚiNPK. Do dwuetapowego konkursu przystąpiło 46 zespołów ze szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego. Pierwszy etap polegał na opracowaniu wybranej z listy tematyki w formie filmu, plakatu naukowego, gry dydaktycznej czy prezentacji multimedialnej.

ZdjęcieDnia 19 kwietnia 2024r. uczniowie oraz wszyscy pracownicy Szkoły Podstawowej im. bł. ks. J. Popiełuszki w Cieślach brali udział w próbnej ewakuacji. Celem przeprowadzonej akcji było zapoznanie uczniów z zasadami obowiązującymi podczas sytuacji kryzysowych oraz nauka właściwych zachowań w sytuacjach zagrożenia. Ewakuacja przebiegła w sposób sprawny i zorganizowany na teren boiska szkolnego.

HERBW dniu 02.05.2024 rok (czwartek), Urząd Gminy czynny do godz. 15:00. Za utrudnienia przepraszamy!

logotypy

Sprawdzaj oferty, nie podpisuj „od ręki”!

Korzystaj z programu „Czyste Powietrze” uważnie. Wybieraj sprawdzonych wykonawców. Uważaj na oferty składane przez akwizytorów i sprawdzaj, co podpisujesz. Pamiętaj, że dotacja z programu „Czyste Powietrze” przysługuje Tobie, a nie wykonawcy. Instalowanie nowego urządzenia grzewczego jest skuteczne tylko w ocieplonym domu.
Uwaga na nierzetelnych wykonawców. Jeśli jesteś wnioskodawcą lub beneficjentem dotacji z programu „Czyste Powietrze”, to bądź czujny i rozważny w wyborze dostawcy i firmy instalacyjnej zajmującej się wymianą źródła ciepła. Szczególnie uważaj na tych, którzy pukają do Twoich drzwi i oferują coś „za darmo”. Niestety, zdarzają się na rynku usług nieuczciwi wykonawcy, którzy oferują usługi i produkty niskiej jakości oraz zawyżają ceny.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje na temat pozyskania Funduszy Europejskich. 19 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00-12.30 w Urzędzie Gminy Krasocin. Tel. kontaktowy 800 800 440