Miejscowość (gmina, powiat, parafia) położenie obiektu: Krasocin, gmina Krasocin, powiat włoszczowski, Parafia, Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Doroty dz. m. i Św. Tekli dz. w Krasocinie, ul. Wyzwolenia - obok Groty NMP w Krasocinie.

Miejsce Pamięci Narodowej - StojewskoRodzaj obiektu (tablica, płyta, obelisk, pomnik, kościół, park, las, cmentarz, obóz , itp.): Pomnik upamiętniający.

Miejscowość (gmina, powiat, parafia) położenie obiektu: Stojewsko , gmina Krasocin, powiat włoszczowski, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Najświętszej Marii Panny Wspomożycieli Wiernej w Stojewsku, cmentarz parafialny.

Miejsce Pamięci Narodowej - OlesznoRodzaj obiektu (tablica, płyta, obelisk, pomnik, kościół, park, las, cmentarz, obóz , itp.): Tablice upamiętniające.

Miejscowość (gmina, powiat, parafia) położenie obiektu: Oleszno , gmina Krasocin, powiat włoszczowski, Budynek Zespołu Placówek Oświatowych im. Armii Krajowej w Olesznie przy ul. Szkolnej 34 .

Miejsce Pamięci Narodowej - OlesznoRodzaj obiektu (tablica, płyta, obelisk, pomnik, kościół, park, las, cmentarz, obóz , itp.): pomnik.

Miejscowość (gmina, powiat, parafia) położenie obiektu: Oleszno , gmina Krasocin, powiat włoszczowski, ZPO im. Armii Krajowej w Olesznie.

Miejsce Pamięci Narodowej - OlesznoRodzaj obiektu (tablica, płyta, obelisk, pomnik, kościół, park, las, cmentarz, obóz , itp.): Tablica upamiętniająca.

Miejscowość (gmina, powiat, parafia) położenie obiektu: Oleszno, gmina Krasocin, powiat włoszczowski, al. 1 Maja w Olesznie.