Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 27 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego

Sport

ŁKS Strzała Skorków z brązowym medalem Mistrzostw Polski w drużynie

Czytaj więcej...W dniach 03-05.09.2021r. w Więcławicach odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów w łukach bloczkowych i barebow. W zawodach wzięło udział 26 klubów oraz łucznicy niezrzeszeni. Naszą gminę Krasocin reprezentowali łucznicy ŁKS Strzały Skorków w składzie: kategoria barebow – Piotr Wojniak, Dariusz Szewczykowski , Jacek Kupczyk, Szymon Nykiel, Grzegorz Konieczny i Gabriel Stefańczyk. W kategorii łuków bloczkowych Mariusz Wijas. Nasi łucznicy osiągnęli ogromny sukces w kategorii barebow drużynowo w składzie Grzegorz Konieczny, Szymon Nykiel oraz Jacek Kupczyk zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski. Ustępując nieznacznie drużynom UKS Defmar Police i Mokotowskiemu KŁ Strzała. Druga Nasza drużyna w składzie Dariusz Szewczykowski, Gabriel Stefańczyk, Piotr Wojniak uzyskali 7 miejsce. Indywidualnie najlepiej z Naszych łuczników prezentował się Szymon Nykiel, który doszedł do 1/8 finału. Gratulację dla drużyny za zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwa Polski i czekamy na kolejne sukcesy.

Czytaj więcej...

Szymona Nykiel z ŁKS Strzały Skorków z życiowym sukcesem na zawodach IV Rundy Pucharu Polski w Prudniku.

Czytaj więcej...W dniach 21-22.08.2021r. w Prudniku odbyła się ostatnia IV Runda Pucharu Polski w Łukach Bloczkowych i Barebow. Naszą gminę Krasocin reprezentowali Gabriel Stefańczyk, Szymon Nykiel i Jacek Kupczyk. Skład łuczników Strzały Skorków był „okrojony" ze względu na nagłą zmianę terminu zawodów. Życiowy sukces w zawodach indywidualnych w kategorii barebow odniósł Szymon Nykiel, który po kwalifikacjach był trzeci i zdobył 568 punktów, a po rundkach awansował jeszcze na drugą pozycję.

Czytaj więcej...

Srebro Grzegorza Koniecznego z ŁKS Strzały Skorków w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym w Policach.

Czytaj więcej...W dniach 23-25.07.2021r. w Policach w woj. zachodniopomorskim odbył się trzydniowy Międzynarodowy Turniej Łuczniczy „Śladami Rybaka”. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z Polski, Niemiec, Kanady, Słowacji, Ukrainy oraz USA łącznie 201 osób. Rywalizacja odbywała się w systemie Hit-Miss w trzech kategoriach sprzętowych: w łukach olimpijskich, bloczkowych oraz barebow. Naszą gminę Krasocin reprezentowali: Szymon Nykiel, Dariusz Szewczykowski, Gabriel Stefańczyk, Piotr Wojniak, Jacek Kupczyk, Mariusz Wijas oraz Grzegorz Konieczny. Znakomite 2 miejsce w kategorii barebow uzyskał Nasz łucznik LKS Strzały Skorków Grzegorz Konieczny. Grzegorz w rundach finałowych pokonywał kolejno w 1/16 Krzysztofa Bieńka z Defmaru Polic 6-2 w 1/8 Jerzego Dietricha z Karimy Prząsław 6-5 w 1/4 Władysława Motykę z Defmaru Policde 6-4 w 1/2  Marcina Miłeckiego z MKŁ Strzała Warszawa.

Czytaj więcej...

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
bip.krasocin.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00

Deklaracja dostępności