Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 22 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

Gminny Klub Sportowy „Bucovia” Bukowa z awansem do ligi Okręgowej

herb_bucoviaPo rundzie jesiennej nasza drużyna zajmowała 1 miejsce w swojej grupie „A” klasy z 7 punktami przewagi nad drugą drużyną i była murowanym faworytem do zajęcia miejsca premiowanego awansem do ligi Okręgowej.

Jednak przez sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie rozgrywki zostały zawieszone do odwołania i nie wiadomo było jak Polski Związek Piłki Nożnej wraz z poszczególnymi związkami Wojewódzkimi rozwiąże sytuacje niedokończonej ligi. Na zjeździe delegatów który odbył się na początku maja postanowiono: ze względu na brak możliwości rozegrania meczy, zakończeniem rozgrywek prowadzonych przez Wojewódzkie Związki i jako końcową klasyfikację rozgrywek przyjąć kolejność drużyn w tabelach po rozegraniu ostatnich pełnych kolejkach w danych ligach. Drużyny które zajmowały miejsca premiowane awansem ten awans otrzymały!!!!
GKS „BUCOVIA” BUKOWA nie dość że wywalczyła awans do ligi wyżej to jeszcze zgłasza drugą drużynę seniorów która będzie występowała na najniższym szczeblu rozgrywek czyli „ B” klasie Świętokrzyskiej jako drugi zespół: GKS II „Bucovia” Bukowa i w tym miejscu pragniemy zaprosić do gry wszystkich chętnych, którzy chcieli by spróbować swoich sił na tym szczeblu rozgrywek i ewentualnie w późniejszym czasie zasilić pierwszy zespół.

W naszej Gminnej drużynie nie brakuje miejsca także dla młodszych adeptów piłki nożnej, ponieważ w „Bucovii” prowadzone są też młodsze drużyny:
„Żaki” - rocznik 2014 – 2012
„Orlik” - rocznik 2011 – 2010
„Trampkarz” - rocznik 2009 – 2006
Tu chcemy nadmienić bardzo dobrą współpracę z rodzicami dzieci z Krasocina gdzie po likwidacji tamtejszej drużyny dowożą swoje pociechy do Bukowy aby mogły rozwijać swoją pasję jaka jest piłka nożna.
GKS „ Bucovia” BUKOWA posiada także sekcję kobiecą która będzie występować w 4 lidze Świętokrzyskiej i dalej prowadzi nabór do tej drużyny. Aktualnie trenuje teraz 15 dziewcząt ale mamy nadzieję że znajdą się jeszcze odważne, które będą chciały zobaczyć jak to jest grać w piłkę.
Numer kontaktowy Michał Jamrozik – 508 331 415

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
krasocin@eobip.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00