Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 27 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma

ŁKS Strzała Skorków z brązowym medalem Mistrzostw Polski w drużynie

podiumW dniach 03-05.09.2021r. w Więcławicach odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów w łukach bloczkowych i barebow. W zawodach wzięło udział 26 klubów oraz łucznicy niezrzeszeni. Naszą gminę Krasocin reprezentowali łucznicy ŁKS Strzały Skorków w składzie: kategoria barebow – Piotr Wojniak, Dariusz Szewczykowski , Jacek Kupczyk, Szymon Nykiel, Grzegorz Konieczny i Gabriel Stefańczyk. W kategorii łuków bloczkowych Mariusz Wijas. Nasi łucznicy osiągnęli ogromny sukces w kategorii barebow drużynowo w składzie Grzegorz Konieczny, Szymon Nykiel oraz Jacek Kupczyk zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski. Ustępując nieznacznie drużynom UKS Defmar Police i Mokotowskiemu KŁ Strzała. Druga Nasza drużyna w składzie Dariusz Szewczykowski, Gabriel Stefańczyk, Piotr Wojniak uzyskali 7 miejsce. Indywidualnie najlepiej z Naszych łuczników prezentował się Szymon Nykiel, który doszedł do 1/8 finału. Gratulację dla drużyny za zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwa Polski i czekamy na kolejne sukcesy.

Galeria Galeria Galeria Galeria
Galeria Galeria Galeria Galeria
Galeria Galeria Galeria Galeria

 

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
bip.krasocin.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00

Deklaracja dostępności