Font Size

Cpanel
Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Straż

SKŁAD  ZARZĄDU  W POSZCZEGÓLNYCH JEDNOSTKACH OSP

 

ZARZĄD OSP SKORKÓW

1)      Prezes - Zenon Hajduk

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Grzegorz Kałamaga

3)      W-ce Prezes - Mariusz Wijas

4)      Z- ca naczelnika - Tomasz Tkacz

5)      Sekretarz - Kamil Bebel

6)      Skarbnik - Eugeniusz Stefańczyk

7)      Gospodarz - Dariusz Wijas

8)      Kronikarz - Józef Kałamaga

9)      Członek - Piotr Chachurski

 

ZARZĄD OSP OSTRÓW

1)      Prezes - Ireneusz Wolski

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Leszek Łukasik

3)      W-ce Prezes - Sebastian Malicki

4)      Z- ca naczelnika - Mieczysław Wolski

5)      Sekretarz - Marcin Tomczyk

6)      Skarbnik - Grzegorz Chruściel

7)      Gospodarz - Mariusz Malicki

8)      Kronikarz - Michał Wolski

9)      Członek - Tadeusz Ciosek

 

ZARZĄD OSP BRYGIDÓW

1)      Członek - Gołdyn Kazimierz

2)      Z- ca naczelnika - Majecki Grzegorz

3)      W-ce Prezes - Tatar Wojciech

4)      Sekretarz - Kowalczyk Barbara

5)      Skarbnik - Beata Klimczyk

6)      Prezes - Koruba Jerzy

7)      W-ce Prezes  - Wilk Łukasz

8)      Gospodarz - Klim Jarosław

9)    Kronikarz - Nina Lipniak - Młyńczak

 

ZARZĄD OSP KRASOCIN

1)     Prezes – Bartłomiej Robak

2)     Wiceprezes-Naczelnik – Michał Kaczmarek

3)     Wiceprezes – Waldemar Kaliszewski

4)     Skarbnik – Otton Pawłowski

5)     Sekretarz – Adrian Niedbał

6)     Z-ca Naczelnika – Paweł Mazur

7)     Członek Zarządu (kierownik Orkiestry) – Leopold Kwapisz

8)     Z-ca Skarbnika – Elżbieta Kowalczyk

9)     Członek Zarządu – Magdalena Frączek

 

ZARZĄD OSP ŚWIDNO

1)      Prezes - Mariusz Kowalczyk

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Jarosław Mazur

3)      W-ce Prezes - Edward Bartocha

4)      Z- ca naczelnika - Andrzej Kowalczyk

5)      Sekretarz - Marek Lipniak

6)      Skarbnik - Ryszard Omasta

7)      Gospodarz - Dariusz Kowalczyk

8)      Kronikarz - Andrzej Kowalczyk

9)      Członek - Stanisław Piorun

 

ZARZĄD OSP CHOTÓW

1)      Prezes - Sergiusz Karpiński

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Mieczysław Lichosik

3)      Sekretarz - Waldemar Klim

4)      Skarbnik - Adam Grabiec

5)      Gospodarz - Łukasz Karpiński

 

ZARZĄD OSP LUDYNIA

1)      Prezes - Wojciech Trybek

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Wojciech Sosnowski

3)      W-ce Prezes - Stanisław  Gieżyński

4)      Z- ca naczelnika - Zbigniew Banasik

5)      Sekretarz - Tomasz Cabaj

6)      Skarbnik - Stanisław Klimczyk

7)      Gospodarz - Antoni Cabaj

8)      Kronikarz - Sławomir Banasik

9)      Członek - Marek Knap

ZARZĄD OSP OLESZNO

1)      Prezes - Henryk Gacia

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Krzysztof Stolarczyk

3)      W-ce Prezes - Antoni Drej

4)      Z- ca naczelnika - Damian Cieślik

5)      Sekretarz - Piotr Orzeł

6)      Skarbnik - Wojciech Szymczak

7)      Gospodarz - Czesław Cieślik

8)      Kronikarz - Mariusz Sobański

9)      Członek - Sylwester Stolarczyk

 

ZARZĄD OSP SUŁKÓW

1)      Prezes - Paweł Suliga

2)      W-ce Prezes- Naczelnik - Radosław Łącki

3)      W-ce Prezes - Rafał Ciszek

4)      Z- ca naczelnika - Paweł Łącki

5)      Sekretarz - Agnieszka Cholewa

6)      Skarbnik - Anna Suliga

7)      Gospodarz - Wiesław Trojszczak

8)      Kronikarz - Danuta  Robak

 

ZARZĄD OSP MIECZYN 

1)      Prezes - Mariusz Łapot

2)      W-ce Prezes - Piotr Jedliński 

3)      Sekretarz - Łukasz Frączek

4)      Skarbnik - Violetta Cruściel

5)      Gospodarz - Jan Raczyński

6)      Kronikarz - Agata Frączek

7)      Członek - Marzena Łapot

 

ZARZĄD OSP CIEŚLE 

1)      Prezes - Jerzy Nowakowski

2)      W-ce Prezes - Naczelnik - Mieczysław Szymański

3)      W-ce Prezes - Bogusław Śmigielski

4)      Z- ca naczelnika - Miłosz Szczepańczyk

5)      Sekretarz - Łukasz Barczyński

6)      Skarbnik - Jarosław Sobczyk

7)      Członek - Krzysztof Kupczyk

Podkategorie

  • Straż

    Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie

    1. Prezes -Paweł Włodarski

    2. Wiceprezes -Michał Kaczmarek

    3. Wiceprezes -Antoni Drej

    4. Komendant Gminy -Krzysztof Stolarczyk

    5. Sekretarz- Piotr Orzeł

    6. Skarbnik – Tadeusz Ciosek

    7. Członek Prezydium- Mariusz Kowalczyk

    8. Członek Prezydium- Ireneusz Gliściński

    9. Członek- Mariusz Łapot

    10. Członek -Sergiusz Karpiński

    11. Członek- Grzegorz Kałamaga

    12.Członek – Bartłomiej Robak

    13. Członek- Piotr Jambor

    14.Członek- Wojciech Trybek

    15.Członek -  Adam Młyńczak

    16. Członek- Ryszard Arkit

    17. Członek- Roman Skrobisz

    18. Członek -Ryszard Omasta

     

    Komisja Rewizyjna Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie:

    1. Przewodniczący- Ryszard Arkit

    2. Sekretarz- Roman Skrobisz

    3. Członek- Ryszard Omasta

    Delegaci na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP:

    1. Prezes- Paweł Włodarski

    2. Wiceprezes- Antoni Drej

    3. Komendant Gminny- Krzysztof Stolarczyk

    4. Członek- Tadeusz Ciosek

    5. Członek- Bartłomiej Robak

     Przedstawiciele Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP  w Krasocinie do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP :

    1. Wiceprezes- Antonii Drej

    2. Komendant Gminny- Krzysztof Stolarczyk

    3. Członek- Tadeusz Ciosek

    4. Członek- Bartłomiej Robak

     

    L.p. Jednostka Imię Nazwisko Funkcja
    1) OSP Brygidów    
        Barbara Kowalczyk Prezes zarządu 
        Adam Kałka Wiceprezes
        Robert Kowalczyk Wiceprezes-Naczelnik
        Jarosław Klim Skarbnik
        Agnieszka Gacia Sekretarz
        Michał Przepióra Gospodarz
        Nina Lipniak-Młyńczak Kronikarz
             
    2) OSP Oleszno    
        Andrzej Robak Prezes
        Sylwester Stolarczyk Wiceprezes
        Krzysztof Stolarczyk Wiceprezes Naczelnika  
        Tomasz Stawowczyk Zastępca Naczelnika
        Wojciech Szymczak Skarbnik
        Marek Gacia Sekretarz
        Stanisław Kowalczyk Gospodarz
        Mariusz Sobański Kronikarz
        Artur Oracz Członek zarządu
             
    3) OSP Ostrów    
        Ireneusz Wolski Prezes zarządu
        Leszek Łukasik Wiceprezes-Naczelnik
        Mieczysław Wolski Zastępca Naczelnika
        Mateusz Machnik Skarbnik
        Marcin Tomczyk Sekretarz
        Mateusz Kościołek Kronikarz
        Tadeusz Ciosek Członek zarządu
             
    4) OSP Mieczyn    
        Mariusz Łapot Prezes
        Łukasz Sobczyk Wiceprezes
       

    Da

    wid

    Frączek Wiceprezes-Naczelnik
        Violetta Chruściel Skarbnik
        Agata Frączek Sekretarz
        Wiktor Frączek Gospodarz
        Anita Frączek Kronikarz
        Anna Tatar Członek zarządu
        Łukasz Frączek Członek zarządu
             
    5) OSP Krasocin    
        Bartłomiej Robak Prezes
        Leopold Kwapisz Wiceprezes
        Michał Kaczmarek Wiceprezes-Naczelnik
        Piotr Stawowski Zastępca Naczelnika
        Dawid Malicki Zastępca Naczelnika
        Roman Skrobisz Skarbnik
        Kamil Sosnowski Sekretarz
        Piotr Skrobisz Członek zarządu
             
    6) OSP Sułków    
        Sylwester Ciszek Prezes
        Marian Nejman Wiceprezes
        Jan Wolski Wiceprezes-Naczelnik
        Andrzej Trojszczak Zastępca Naczelnika
        Dorota Malicka Skarbnik
        Dorota Robak Sekretarz
        Zbigniew Malicki Gospodarz
        Dorota Staroszczyk Członek zarządu
             
    7) OSP Ludynia    
        Wojciech Trybek Prezes
        Stanisław Gieżyński Wiceprezes
        Wojciech Sosnowski Wiceprezes-Naczelnik
        Zbigniew Banasik Zastępca Naczelnika
        Stanisław Klimczyk Skarbnik
        Tomasz Cabaj Sekretarz
        Antoni Cabaj Gospodarz
        Monika Miszta Kronikarz
        Marek Knap Członek zarządu
             
    8) OSP Skorków    
        Ryszard Gierczak Prezes
        Mariusz Wijas Wiceprezes
        Grzegorz Kałamaga Naczelnik
        Tomasz Tkacz Zastępca Naczelnika
        Eugeniusz Stefańczyk Skarbnik
        Kamil Stefańczyk Sekretarz
        Grzegorz Wijas Gospodarz
        Piotr Chachurski Członek zarządu
             
    9) OSP Cieśle    
        Jerzy Nowakowski Prezes
        Andrzej Hajduk Wiceprezes-Naczelnik
        Piotr Spurek Skarbnik
        Ewelina Spurek Sekretarz
        Zbigniew Hajduk Gospodarz
             
    10) OSP Chotów    
        Sergiusz Karpiński Prezes
        Mieczysław Lichosik Wiceprezes-Naczelnik
        Adam Grabiec Skarbnik
        Waldemar Klim Sekretarz
        Włodzimierz Karpiński Gospodarz
        Arkadiusz Klim Kronikarz
             
    11) OSP Świdno    
        Mariusz Kowalczyk Prezes
        Jarosław Mazur Wiceprezes
        Radosław Żmuda Wiceprezes-Naczelnika
        Andrzej Kowalczyk Zastępca Naczelnika, Kronikarz
        Ryszard Omasta Skarbnik
        Marek Lipniak Sekretarz
        Dariusz Kowalczyk Gospodarz
        Karol Lis Członek zarządu
    Liczba artykułów:
    4

Instytucje

Urząd Marszałkowski
www.sejmik.kielce.pl
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
www.kielce.uw.gov.pl
Poradnikowy portal dla organizacji pozarządowych
www.poradnik.ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
www.mrr.gov.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
www.minrol.gov.pl
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
www.pafw.pl
Program "Młodzież w działaniu"
www.mlodziez.org.pl

Kontakt

Urząd Gminy w Krasocinie

Ul. Macierzy Szkolnej 1

29-105 Krasocin

Tel /041/ 3917026
Fax /041/ 3917010
gmina@krasocin.com.pl
bip.krasocin.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00
Wtorek: 7.00 - 16.00
Środa: 7.00 - 16.00
Czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek: 7.00 - 14.00