Dzieci z dyplomemW sobotę 13 kwietnia w hali sportowej w Suchedniowie odbyła się XVI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych, zorganizowanego przez Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica".

Na parkiecie wystąpiło ponad 1100 młodych tancerek i tancerzy z całej Polski. Naszą gminę Krasocin reprezentowały dwie grupy taneczne "RAZEM I" i "RAZEM II" ze Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "RAZEM" ze Skorkowa. Grupa młodsza "RAZEM I" uzyskała wyróżnienie w swojej grupie wiekowej. Natomiast grupa starsza "RAZEM II" zdobyła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej 12-15 lat. Wielkie gratulacje dla obu grup. Naszych młodych tancerzy ze Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "RAZEM" ze Skorkowa reprezentującą Naszą gminę można będzie zobaczyć już 11 maja na "I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Końskie 2024" serdecznie zapraszamy. Pamiętajmy - "Powinniśmy rozważyć każdy stracony dzień w którym choć raz nie tańczyliśmy".