ZdjęciePo przejściu wstępnych kwalifikacji i zakwalifikowaniu się do półfinałów wojewódzkich, które odbyły się w Kielcach 27 sierpnia 2023 roku, po raz kolejny nasza koleżanka tym razem Mirka Banasik zdobyła tytuł Miss Wdzięku 45+ Województwa Świętokrzyskiego. Dzięki temu nasze Koło zakwalifikowało się do Finału Festiwalu.

Finał Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” odbył się w sobotę 30 września 2023 roku na błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie. W Warszawie to właśnie Mirosława Banasik reprezentowała województwo świętokrzyskie w walce o tytuł Miss Wdzięku 45+. Z Festiwalu wróciłyśmy pełne wrażeń i doświadczeń na przyszłość, i mimo, że nie zakwalifikowałyśmy się do nagrodzonych miejsc jesteśmy dumne z naszej pracy. To dla nas wspaniałe przeżycie i pamiątka do końca życia. Dziękujemy wszystkim wspaniałym kobietom za pyszne jedzenie i smakołyki prosto od serca.

W Warszawie towarzyszyli nam Wójt Gminy Krasocin Pan Ireneusz Gliściński oraz Sołtys Czostkowa Pan Sylwester Robak. Dziękujemy za profesjonalne podejście, oprawę muzyczną, wsparcie i świetną zabawę! Całemu Kołu oraz zaproszonym gościom dziękujemy za doping na scenie i w namiocie. Pragniemy podziękować za wszystkie słowa wsparcia. Jest nam niezmiernie miło, że nas wpieracie i mocno trzymacie kciuki.

Dziękujemy!