Zdjęcie16 XI 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Silniczce w województwie łódzkim, odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowe o Puchar Dyrektora dla chłopców z klas I-III. Do zawodów zgłosiły się drużyny z województwa świętokrzyskiego (Kurzelów, Kluczewsko, Krasocin) i z województwa łódzkiego (Silniczka, Żytno, Borzykowa). Rywalizowano w dwóch grupach po trzy drużyny. Po zaciętej rywalizacji w zawodach zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Krasocinie w składzie: Eryk Majkowski (kapitan), Julian Fiecek, Michał Marcinkowski, Igor Majkowski, Adrian Cieślik (bramkarz), Ignacy Szklarz, Grzegorz Barański, Mikołaj Siwek, Antoni Cieślicki.

Wyniki naszej drużyny:

  • rozgrywki grupowe: SP Krasocin - SP Kluczewsko 13:0; PSP Silniczka - SP Krasocin 1:4
  • półfinał B: PSP Żytno - SP Krasocin 1:10
  • finał: PSP Silniczka - SP Krasocin 2:3 

Warto podkreślić, że drużyna z Krasocina w turnieju strzeliła 30 bramek, tracąc tylko 4. Królem strzelców został Julian Fiecek ze Szkoły Podstawowej w Krasocinie, który strzelił aż 18 goli. Opiekunem naszej drużyny była Pani Alina Arczewska.